דירות למכירה באשדוד – פרויקט PRIVATE DUNE

רובע היוקרה החדש של העיר

העיר אשדוד נוסדה בשנת 1956 והוכרזה כעיר בשנת 1958. מראשיתה ועד היום, אשדוד הממוקמת לחופי הים התיכון מתפקדת כעיר נמל. הנוף, הקרבה לים, והתכנון העירוני המפותח מציבים את אשדוד בצמרת הערים הנחשקות בישראל. בעשור האחרון העיר אשדוד, נמצאת בתנופת בנייה והתפתחות מואצים שהפכו אותה לעיר השישית בגודלה בישראל. תוצאות הצמיחה הובילו את העיר להתפתח ולהתרחב לאזורים חדשים, אחד מהם הוא רובע ט”ז שבו יוקם בקרוב פרויקט יוקרה נוסף מבית פרץ בוני הנגב -

Private Dune שכונת המגורים פרטית בנויה כמתחם חדשני

שכונת המגורים החדשה שתוכננה עבורכם, כוללת צמד מגדלי יוקרה הצופה למרחבים אינסופיים. תושבי השכונה החדשה ייהנו מכל העולמות בעת ובעונה אחת וייהנו מפיתוח סביבתי מושלם, מקרבה למרכזי תרבות, מסחר וחינוך, ומגישה גבוהה לכבישים 4 ו-6, המאפשרים יציאה וכניסה מהירה ונוחה לאזור הדרום והמרכז.

שכונת המגורים הפרטית PRIVATE DUNE

בנויה כמתחם חדשני המאפשר לבחור את הבית האידאלי עבור כל משפחה. הפרויקט כולל צמד מגדלי יוקרה היוצרים שכונה פרטית. לבחירתכם תמהיל דירות רחב: דירות 5 חד’, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ודירות גן, פתוחים לכל דמיון, סגנון ורעיון, משפחה ולכל סגנון. כל היתרונות של פרויקט מגורים יוקרתי מעניקים לשכונה צביון מיוחד ואיכותי והופכים את החיים בה למקום אידאלי לגור ולגדל ילדים.

היוקרה מטפסת לגבהים חדשים

כדי ליצור את הפרויקט המושלם עבורכם, תכננו שכונה ייחודית, המשלבת קונספט מגורים חדש, הדוגל באיכות וביוקרה שנוגעת בשמיים. צמד מגדלי היוקרה מושכים את מירב תשומת הלב והופכים לשיחת היום של העיר, בזכות תכנונם יוצא הדופן, הלובי המעוצב וכל הפסיליטיס שתוכלו לראות במגדלי היוקרה של תל אביב. לקחנו את היוקרה והתכנון צעד אחד קדימה ויצרנו עבורכם את סגנון המגורים החדש של ישראל PRIVATE DUNE.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...