אודות

- פרץ בוני הנגב - בונים את הארץ כבר 50 שנה -

קבוצת "פרץ בוני הנגב" הוקמה בשנת 1970 ע"י משה פרץ. הקבוצה הורחבה במהלך השנים אך בו זמנית שמרה על צביונה המשפחתי.

ב-50 שנות פעילותה, קבוצת "פרץ בוני הנגב" קנתה לעצמה מוניטין של חברה המציעה אמינות, איכות, עמידה בסטנדרטים גבוהים בתכנון ובבנייה תוך ביסוס מקומה כאחת מחברות הבנייה המובילות בישראל.

קבוצת "פרץ בוני הנגב" התרחבה בעקביות, בתחומים רבים בענף הנדל"ן תוך התמקדות בייזום, תכנון ובניית פרויקטים והינה אחת מחברות הנדל"ן היחידות בישראל שיוזמת, מתכננת, משווקת ומבצעת את הפרויקטים שלה בעצמה. עובדה המעניקה לה שליטה על כלל התהליכים ותורמת רבות לאיכות המוצר שלה ולעמידה בלוחות הזמנים.

ל"פרץ בוני הנגב" רישיון ממשלתי של חברת בנייה מהדרג הגבוה ביותר ובמהלך שנות פעילותה הרבות הקימה החברה אלפי יחידות דיור, מרכזים מסחריים (שנמצאים בבעלותה) ומבני ציבור המסתכמים במאות אלפי מטרים רבועים של בניה בכל רחבי הארץ. החברה משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות, משקיעה רבות בתהליכי בקרה קפדניים וידועה באיכויות גימור מושלמות.

קבוצת פרץ בוני הנגב ממייסדי תוכנית מחיר למשתכן, שיטת שיווק חדשה שיזרם משרד הבינוי והשיכון בכבודו. התכנית מאפשרת, כבר עכשיו, למחוסרי דיור, לרכוש דירה ראשונה במחיר נמוך הרבה יותר ממחיר השוק.

הקבוצה מעסיקה כ-100 עובדים, והיקף הפרויקטים שהיא בונה היום מוערך במאות מיליוני דולרים. משרדי החברה ממוקמים בחלק מבניין שבבעלות החברה במרכז העסקים של ת"א. משרדי המכירות והביצוע, השומרים על קשר ישיר עם מטה החברה, ממוקמים בכל אתרי הבנייה של החברה.

לחברה מחלקות שונות: שיווק ומכירות, מערכות מידע וכוח אדם, אבטחת איכות, שינויי דיירים, שירות דיירים, מחלקה משפטית, הנהלת חשבונות ושכר, כספים, הנדסה ופרויקטים, רכש, צמ"ה ורכב, מחלקה משכנת והכל לצורך ייעול המערכת ושליטה מלאה על הפרויקטים שבאמתחתה.

חזון היא מילת מפתח בפעילותה של הקבוצה. קברניטי הקבוצה מתכננים להמשיך את תנופת ההתרחבות, פריסת הפרויקטים הארציים ולגוון את אפיקי הפעולה. משפחת "פרץ בוני הנגב" מונעת על פי עקרונות יסוד של איכות ללא פשרות, אמינות ושרות מעולה אשר הופכים את קבוצת "פרץ בוני הנגב" לחברת הבנייה מספר 1 בישראל. דירות חדשות למכירה איתנו, דירות חדשות למכירה עם "פרץ בוני הנגב" המשפחה שבונה למשפחות.


עשרות שנים של פעילות זיכו אותנו בשם אמין של מקצועיות ואיכות ללא פשרות, אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהצטרף אלינו למשפחה אחת גדולה, משפחת 'פרץ בוני הנגב'


- דירות למכירה במגוון פרוייקטים חדשים -


השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם