הנהלת החברה

לאחר למעלה מ 50 שנים של פעילות נדלנ"ית ענפה ביססה קבוצת "פרץ בוני הנגב" את מקומה כאחת מחברות הבנייה המובילות בישראל.

פרץ בוני הנגב: המשפחה שבונה למשפחות

אנחנו בונים למשפחות החל משנת 1970. הניסיון והידע שלנו באים לידי ביטוי בכל אחד ואחד מהפרויקטים שלנו. אנחנו בוחרים עבורכם את המיקומים הטובים ביותר בקרבה למוסדות חינוך ותרבות, בגישה נוחה לכבישים ראשיים, תכנון הפנים של הדירה לוקח בחשבון את מכלול הצרכים של המשפחה הישראלית ומציב אתכם במרכז העשייה.


פרץ בוני הנגב: הכול נשאר במשפחה

אנחנו גאים על כך שחברת פרץ בוני הנגב היא חברה יזמית וקבלנית כאחד.

במחלקת היזום של החברה אנחנו מאתרים אפשרויות בניה כדאיות, איכותיות ומדויקות בכדי שאתם תיהנו מחוויית מגורים מושלמת. מחלקת הביצוע שלנו מיישמת את החזון ומוציאה לפועל את הבנייה על הקרקע תוך כדי הקפדה על ביצוע קפדי ואיכותי. אנחנו קוראים לזה, להפוך חלום לכתובת. שילוב כוחות זה מקנה לכם את הביטחון המוחלט באיכות חומרי הגלם, דיוק הבניה והשלמתה בלוחות הזמנים שנקבעו. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת פרץ בוני הנגב וליהנות מחוויית מגורים יוצאת דופן.

מאז 1970 ביססה קבוצת "פרץ בוני הנגב" את מקומה כאחת מחברות הבניה המובילות בישראל. שנים של עמידה בסטנדרטים גבוהים בתכנון, בניה ושירות ללקוח זיכו אותנו בשם האמין והאיכותי שלנו. הבחירה האסטרטגית באיכות התגלתה כמשתלמת. בחמישים שנות פעילותנו התרחבנו בעקביות בתחומים רבים בענף הנדל"ן. דירות חדשות למכירה במגוון של דירות ומבנים, דירות יוקרה ומבני ציבור נוספו לדירות הסטנדרט בהן התמחינו בעבר. התרחב אופי הפעילות – דגש על יזמות בקרקעות פרטיות ובניית נכסים מניבים (קניונים ו מרכזים מסחריים) בכל רחבי הארץ, זאת לצד המשך בניה על קרקעות המינהל במסגרת מכרזים. אנו מאמינים כי איכות ללא פשרות, אמינות ושרות מעולה הם עקרונות היסוד, אשר הופכים את קבוצת "פרץ בוני הנגב" לחברת הבניה מספר 1 בישראל.

- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם -

- דירות למכירה במגוון פרוייקטים חדשים -