חברה מבצעת הוא הגורם החשוב ביותר בפרויקט מגורים

כיום כל פרויקט מגורים המוקם בישראל כולל יזמית וחברה מבצעת. כל מי שרוכש דירה חדשה מקבלן חייב לדעת את ההבדל בין החברות. יש לכך השלכות על הפרויקט כולו. חברה יזמית זו החברה שיוזמת את הקמת הפרויקט. היא מפרסמת את הפרויקט ומוכרת אותו ללקוח או במילים אחרות היא המותג של הפרויקט אילה רוכשי הדירות חשופים.

בפועל לא תמיד היזם הוא זה שבונה בפועל את הפרויקט. במקרים רבים היזם שוכר חברה נוספת שהיא החברה המבצעת. כלומר החברה שבונה בפועל את הפרויקט. מדוע זה חשוב? זה חשוב מכיוון שלאחר חתימת החוזה, כל שינוי שהדייר רוצה לעשות חייב לעשות מול החברה המבצעת. גם לאחר האכלוס, כל תיקון של ליקויי בנייה מתבצע דרך החברה המבצעת.

חברה מבצעת פרץ בוני הנגב

פרץ בוני הנגב החברה המבצעת

הבעיה היא שבהרבה מאוד פרויקטים רוכשי הדירות מוצאים עצמם מטורטרים בין היזם לו הם שילמו לבין החברה המבצעת.

לכן, לפני שאתם חותמים על חוזה המכר כדאי להעדיף פרויקטים בהם היזם הוא גם המבצע. כך לדוגמא, חברת פרץ בוני הנגב מבצעת את כל הפרויקטים שלה. יש בכך יתרון מאוד גדול. לרוכשי הדירות יש כתובת אחת לפנות אליה בכל בקשה או שינוי והוא לא נופל בן הכיסאות.

מעבר לכך המחוייבות לבנות באיכות מושלמת גדולה יותר מכיוון שהחברה שבונה את הפרויקט והחברה שמשווקת אותו היא בעצם אותה חברה.

חברת פרץ בוני הנגב הוקמה לפני כחמישים שנה בנתה עד כה עשרות אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ.

החברה מקימה נדל״ן מסחרי ומנהלת מרכזי מסחר גדולים בכל רחבי הארץ בהיקף של אלפי מ"ר במגדל העמק, בשדרות, בדימונה ובימים אלה נפתח מרכז חדש בבאר שבע.

כיום החברה מקימה כ-11 פרויקטים בכל רחבי הארץ. דירות למכירה בירושלים, מנהריה בצפון, דרך קריית מוצקין, יוקנעם, טירת הכרמל ועד לראש העין, אשקלון, רחובות ובקרוב גם ברעננה ופרויקט נוסף במודיעין.