למה עכשיו זה הזמן המתאים לרכוש דירה?

הקורונה נחתה על כולנו בהפתעה. כיצד דווקא עכשיו, בעיצומו של המשבר הכלכלי,  שוק הנדל"ן מתעורר לחיים והחיפוש והביקוש של דירות למכירה עולה. בשיאו של הסגר המדינה בחרה לא לעצור את עבודות הבנייה ועבודות התשתית בישראל. ראשי המדינה והמשק מבינים כי דווקא עכשיו חשוב בתשתיות כמו כבישים, רכבות וכדומה, משום השקעה בתשתיות פירושה הצלת המשק הישראלי ממשבר המדינה עתידה לעודד השקעות בנדל"ן על מנת לעורר את המשק הישראלי.

רכישת דירה ממשרד תיווך או מקבלן היא רגע משמעותי עבור רובנו זה לא קרה ברגע: עבדתם וחסכתם, פניתם להורים, התייעצתם עם מומחה משכנתאות, נעזרתם בשירותיו של עו"ד נדל"ן והחלטתם לחפש דירה לקנייה. מתלבטים אם לרכוש דירה ישנה או לרכוש דירה חדשה. הנה כמה פלוסים ברכישת דירה חדשה מהניילונים בימים אלו.

למה דירה מקבלן

אנחנו בחברת פרץ בוני הנגב, בונים את הארץ כבר למעלה 46 שנה, אנחנו מתרגשים בכל פעם מחדש במעמד המיוחד שאנו מכנים קבלת דירות מקבלן. אותו רגע בו משפחה זוכה לקבל את המפתח לסייר בביתה החדש. רכישת דירה חדשה מאפשרת לכם לקחת חלק פעיל בעיצוב הדירה. אנחנו פה לבנות לפי הסטנדרט אבל אנחנו גם פה לעצב ולשנות לפי בקשתיכם. החלטה לרכוש על הנייר מאפשרת לכם להיות שותפים בכל שלבי הבנייה.

הפרויקטים שלנו הם הרבה מעבר לדירה חדשה – הפרויקטים שלנו ממוקמים במיקום הטוב ביותר בקרבה למוסדות חינוך ותרבות, בגישה נוחה לכבישים ראשיים, תכנון ועיצוב הדירה הלוקח בחשבון את מכלול הצרכים של המשפחה הישראלית ומציב אתכם במרכז העשייה.

בטיחות לפני הכל – כחברה מובילה בתחומה אנו בונים תוך שמירה על נהלי בנייה מחמירים, פיקוח ובקרה צמודים לאורך חיי הפרויקט, חומרי גלם העומדים בתקן ישראלי ותקנים בינלאומיים, עמידה בלוחות זמנים, מקצועיות ואיכות.

למה דווקא אנחנו –

מאז שנת 1970, ביססה קבוצת 'פרץ בוני הנגב' את מקומה כאחת מחברות הבנייה המובילות בישראל גם בשוק הנדל״ן המסחרי. התחלנו ונותרנו חברה משפחתית. כבר למעלה מ- 50 שנה של פעילות ענפה, עשרות פרויקטים, אלפי יחידות דיור ומבני ציבור, הולידו עשרות שנות ניסיון, עמידה בסטנדרטים גבוהים, הקפדה בתכנון, בבניה, כלי עבודה ובשירות ללקוח. אנו משלבים תחת אותה קורת גג את חטיבת היזמות, את חטיבת ביצוע ואת חטיבת שירות הלקוחות. בימים אלו, אנו משווקים ובונים פרויקטי נדל"ן רבים ברחבי הארץ הכוללים חברת ניהול ועד בית בנהריה וקריית מוצקין בצפון, רעננה ומודיעין במרכז, אשקלון ובאר שבע בדרום. דווקא עכשיו משתלם לשקיע בנדל"ן.