רכישת דירה מקבלן – כל מה שצריך לבדוק

אם אתם מתכוונים לבחור באפשרות של רכישת דירה מקבלן אז תרצו להיות ערניים למספר פרמטרים חשובים למדי שיהיו חיוני מצדכם לבדוק וזאת כדי להבטיח שהרכישה שלכם תהיה מוצלחת וחכמה. בין אלה ניתן לציין את מיקום הנכס, השאלה האם קיימים היתרי בנייה ומהו המפרט המדויק של הדירה.

סביבת הנכס שאתם צפויים לרכוש

בראש ובראשונה כאשר אתם ניגשים לחפש אחר דירות למכירה בנהריה או  בקריית מוצקין יהיה רצוי להסתכל על הסביבה בה הוא נמצא ולבדוק אם קיימים מוסדות חינוך, מרכזי קניות ומוקדי עניין בסביבה. התייחסות לכך תאפשר לכם לדעת כי הנכס יהיה בסביבה מתפתחת עם ביקוש גבוהה ופוטנציאל גבוה יחסית לעליה של ערך הנכס.

דרשו לראות את היתרי הבנייה

דבר נוסף שצריך לבדוק עם הקבלן זה כל הנושא של היתרי הבנייה ורישיון הקבלן. ללא ההיתרים הקבלן לא יוכל להתחיל את העבודות שלו ולאור זאת יהיה חשוב מצדכם לשאול בנוגע לכך את הקבלן ולוודא כי אתם נותנים עדיפות לפרויקט אשר כבר קיבל את ההיתרים הרלוונטיים וזאת כדי שהסיכון יהיה מינימלי.

מפרט הדירה – כיווני אוויר, שירותים ועוד

עניין חשוב למדי שתרצו לא לפספס גם כן זה הנושא של מפרט הדירה. בין היתר תרצו לבדוק עם הקבלן בנוגע לכיווני האוויר, גודל החלונות, השירותים וסוג הריצוף בו נעשה שימוש. כמו כן, תרצו לבחור בקבלן שכבר ישנם פרויקטים רבים מאחוריו שניתן לבחון אותם ואת רמת הגימור שלהם. אם תבחרו לרכוש דירה מקבלן בדרך הזו אז תוכלו לראות כי הדרך שלכם למציאת הדירה המושלמת תהיה בטוחה.

הולכים על בטוח – בוחרים פרץ בוני הנגב

חברת פרץ בוני הנגב מקימה כמות מרשימה של פרויקטים בכל רחבי הארץ והיא תוכל להציע לכם פרויקט שיותאם בדיוק לצרכים ולרצונות שלכם. הדירות שנמכרות על ידי החברה מוצעות בטווח מחירים מאוד רחב כך שכל אחד מכם שירצה לקנות דירה שנבנית בסטנדרטים גבוהים במיוחד ונמצאת במיקום מעולה בעיר מסוימת ברחבי הארץ יכול פשוט לבחור בצורה מושכלת וליצור קשר עם פרץ בוני הנגב.