6 דברים מעניינים על אשקלון לפני רכישת דירה

חושבים על רכישת דירה? מתלבטים היכן בארץ משתלם לרכוש דירה להשקעה? מחפשים לבנות בית בישראל בסביבה משגשגת. דווקא עכשיו, יותר מתמיד משתלם לבדוק את היצע הדירות החדשות באשקלון. העיר אשקלון מהווה צומת דרכים מרכזית, פחות משעה נסיעה ממרכז תל אביב ופחות משעה נסיעה לבאר שבע. העיר אשקלון הופכת למרכז כלכלי, חברתי ותרבותי  בישראל של שנות אלפיים , יותר ויותר ישראלים בודקים על דירות באתר חדשות נדל״ן ורוכשים דירות חדשות בפרויקטיי הבנייה השונים ברחבי העיר.

למה דווקא אשקלון ?

מחפשים דירות למכירה באשקלון . הנה ששה דברים סופר מעניינים על העיר אשקלון. 

חופי הים 

חופי הים של אשקלון נחשבים ליפים ביותר בישראל . עיריית אשקלון דואגת לפתח ולהשקיע ברצועת החוף בעיר. סביב חוף הים התפתחה תרבות ספורט ימי ומועדוני גלישה. 

תעסוקה ופרנסה 

העיר אשקלון מהווה מרכז היי-טק שהולך ומתפתח. חברות היי-טק רבות מעתיקות את מיקומם לעיר ואפשרויות התעסוקה גודלות. העיר מהווה גם מרכז תיירותי, התיירים ובתי המלון בעיר הן מקור פרנסה בעבור תושבי העיר והסביבה. 

החינוך 

העיר אשקלון רואה בחינוך ערך עליון. העירייה משקיעה מאוד בפיתוח החינוך בכל הגלאים. בעיר פועלות תנועות נוער ומועדונים לגיל הרך. 

מרכזי התרבות

בעיר ישנם מרכזי תרבות רבים המארחים הצגות, הופעות ואירועי תרבות שונים מכל העולם. 

תיירות 

אשקלון היא מרכז תיירות משגשג , יותר ישראלים ותיירים מגיעים ליהנות מבתי המלון המפוארים, המסעדות, חופי הים ואטרקציות התיירותיות ברחבי העיר.

ישראל החדשה 

העיר אשקלון היא עיר קולטת עלייה, משנות החמישים הגיעו העולים מצפון אפריקה, בשנות התשעים הגיעו העולים מברית המועצות לשעבר, בשנות האלפים הגיעו העולים מדרום אמריקה ובשנים האחרונות מגיעים העולים מצרפת. כל עלייה השאירה בעיר את אותתיה. אשקלון היא העיר בה תוכלו להרגיש כמו בחו"ל תוכלו ליהנות ממקרון איכותי כמו בפריז, לשתות וודקה טובה כמו במוסקבה, לאכול קוסקוס מעולה כמו במרקש ולקנח באמפנדס מובחרים.  אשקלון היא עיר אוניברסלית אשר מאגדת בתוכה בסבלונות רבה את כל העדות והדתות. לפני שאתם עושים צעד כך קריטי בחייכם פנו לעורך דין מקרקעין התייעצו איתו ותנו לו ללות אותכם בכל התהליך.

פרץ בוני הנגב – בונים את הארץ כבר למעלה מ 50 שנה

מחפשים דירות למכירה בעיר אשקלון. פרץ בוני הנגב בונים מספר פרויקטים אקלוסיבים בעיר אשקלון בניהם פרויקט לב אגמים ולב אגמים 2  – בנייני הבוטיק המיוחדים של שכונת אגמים אשקלון לגור במיקום מושלם, בסביבת האגם והטבע, 2 דירות בלבד בקומה, 10 דיירים בלבד בבניין. 

ראו גם: דירות חדשות למכירה